Народні майстрині села Степівка
Тіточка Ганна Карпівна – одна з найстаріших вишивальниць, разом із сестрою Яриною, племінницями Лідією та Любою створили власну колекцію

Крижанівська Зоя Анатоліївна ще молода жінка, але синам вишила весільні рушники, дочекалася першого онука, для якого вишила подушечку і сорочечку.

Шатайло Галина Олександрівна передала свою любов до рукоділля дочці Безелюк Валентині Григорівні і їх колекція робіт багата і неповторна.

Мотилюк Вірі Романівні передала свої роботи і любов до вишивки свекруха Мотилюк Лідія Іванівна, а тепер затишна оселя наповнена всіма барвами літа.

Пущик Галина Василівна, сільський фельдшер, Заслужений працівник охорони здоров’я України, удостоєна звання «Народна майстриня» за власні рушники.

Ганич Тетяна Петрівна захоплюється вишивкою способу «гладь».
Побережець Лідія Миколаївна рано залишилася сиротою і від бабусі перейняла мистецтво вишивання і виживання.

Завжди в роботі Мороз Любов Кирилівна, сама поставила на ноги двох дочок, допомагає онукам і правнучці, готує ще й подарунок на століття своєї мами.

Горбатюк Ніні Василівна за власні роботи ще у 2009 році здобула Диплом І ступеня на виставці робіт до 195 річчя Т.Г.Шевченка.

Ситник Лідія Василівна – педагог із сорокарічним стажем – через все життя пронесла любов до дітей, життя, прекрасного. Саме Лідія Василівна удостоєна честі від імені Монастирищини вишити символи краю на рушнику-естафеті «Черкащина. Віхи 60-річної історії»

|